Roleta Klasike nga Alumini

Shitet nga: mentori 27 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Roleta Klasike nga Alumini qimimi i cekur eshte me mbatje dhe montim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim