Rrymë Keramika Ujësjellës

Shitet nga: Sevdail Dje 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Bëjmë instalime elektrike,
Instalime të ujësjellësit,
Ngjitjen e pllakave dhe renovime të përgjithshme të apartamenteve dhe shtëpive si:
glet , knauf, rafaello etj ...
Instalime të Ngrohjes Qendrore dhe përmirësime ...Për çdo punë tonën garantojmë cilësi dhe efikasitet !

044 292 112

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim