SERVIS PER PERDE TRAK-dhe roleta te jashtme

Shitet nga: lulzim Dje 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
RIPAROJM SERVISOJME PERDET TRAK..
1.ndrojm mekanizmin e perdes 10 euro metra e gjatsis
2.ndrojm tegat/peshoret/ e demtuara.
3.ndrojm zingjirin e demtuar
4.ndrojm fletzat e demtuara.
INFORMATA ME TE HOLLSISHME NE TEL. 044 /148 991 DHE 049/148 991
RIPAROJM EDHE ROLETAT E JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI.
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE TE JASHTME KLASIKE NGA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim