Super Moleri bejm renovim komplet te objekteve

Shitet nga: Arlind Dje 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Super''Moleri bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :ngjyrosje, knauf .Fasad ,termoizolim,qeramik,hidroizolim,,laminat ,parket glet, rregullimin e kornizave dritareve , instalimin e ujit ,nivelizim masiv ,si dhe gdhendja e parketit te vjeter. Ne edhe punojm ne rajonin:Prishtin, Fush Kosove,obiliq,Lipjan. Firma Super Moleri eshte firm e specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune. Numrat janë:049 455 713 dhe 044 183 126 .Ju Faliminderit per Mirkuptim
Numri 049 455 713 dhe numri i Viber +38344183126

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim