Ujesjelles - Sanitari - Nxemje qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AQUA TERMO 12 Tet 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
KRYEJMË TË GJITHA SHËRBIMET:

- BEJME SERVISIMIN DHE INSTALIMIN E UJIT DHE KANALIZIMIT TE BANJOVE.

- BEJME MONTIMIN DHE SERVISIMIN E SANITARISE.

- BEJME INSTALIMIN DHE SERVISIMIN E NXEMJES QENDRORE.

045 70 70 70
Viber: +377 45 70 70 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim