VENECIANE

Shitet nga: lulzim Dje 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
JU OFROJM ROLETA VENECIANE VETEM 7 EURONQOFSE I MATNI ,TRANSPORTONI DHE MONTONI VETE POR NQOFSE I MASIM RANSPORTOJM DHE MONTOJM NE ATHER QMIMI ESHTE 9 NENTE EURO METRA KATROR.
TEL.049/044 148 991
ORARI I PUNES 7-22 GJDO DITE.
NJEKOSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA,
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNENKUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim