Xhama

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Xhampreres Fllot 02 Dhj 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Zejtarë/Artizanate
Xhama me dimenzione te ndryshme. xhama per Kamina dhe te gjitha llojet e xhamave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim