10000kg qep

Shitet nga: luli 18 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
shes 10000 kg qep ,jan te reja te pastruara nga gjethet dhe te gatshme per shitje dhe ekspozim per me shum info lajmrohuni ne telefon.
Flm per mirkuptim, ju mirpres. ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim