Aksion deri me 20.10.2016-Paulownia njevjeçare

Shitet nga: Rahim 08 Tet 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Bimë industriale, dekorative dhe mjaltëdhënëse nga Paulownia "Liridoni"
Kosovë: Rahimi 044 15 44 31 (viber +37744154431)
Adresa: Hajvali perball "Spitalit Amerikan" (magjistralja Prishtinë - Gjilan)
Rezervimet vazhdojne per sezonin vjeshtor 2016.

Kompania jonë ju ofron fidane të çertifikuara dhe po ashtu gjithë përvojën profesionale disavjeçare në kultivimin e Paulownise.
Mbikqyrja jonë do jetë e vazhdueshme qoftë me vizita të plantacioneve apo edhe këshillave. 24 ore/ 7 ditë në javë online.
Për të përfituar nga aksioni kontaktoni në numrat tanë.
Rahimi 044 15 44 31 (viber +37744154431)
Jeni të mirëseardhur në çdo kohë...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim