Fidane te dredhezave (dredhza, dredhzave)

Shitet nga: Burim 13 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim fidane te dredhezave te importuara nga Italija dhe Holanda

Fidanet jane te qertifikuara dhe pa virus

Fidanet jane te ngrira, frigo fidane hibride qe japin rendimente te larta te prodhimit

Per me shume na kontaktoni +37745516190 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim