Fidanet

Shitet nga: Arsim 28 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Duhen te shiten mbi 20000 cop fidane te ndryshme me qmime shum te lira dhe me madhsi te ndryshme sepse duhet ta lirojm token e pronarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim