Fidanishtja bredhi argjend

Shitet nga: gazmend koliqi 12 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Bejm rregullimin e oborreve kopshteve si dhe mirmbajm e tyre shesum pisha lula druj dekorativ si dhe krositjen e pemve .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim