Ftoj dhe moshmulla

Shitet nga: Dugi 08 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes ftoj dhe moshmulla shum te mira dhe te fresketa ,per porosi duhet te porositni 1 dit ma heret se duhet mi mledh te fresketa prej pemes ,qmimi nvaret prej sasis qe e porositni
Kontaktoni ne nr 045 640 374 ose
Viber +37745640374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim