Ftoj dhe moshmulla

Shitet nga: Dugi 08 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes ftoj dhe moshmulla te klases par ,per porosi duhet ta boni porosin 1 dit ma heret se duhet mi.mledh te fresketa prej pemes ,
Qmimi sipas marveshjes.

Nr.kontaktues 045640374
Viber +37745640374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim