Mazidolla- Pisha dekorative 1.5 euro copa

Shitet nga: Meti Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim mazidolla (pisha dekorative) per muri te gjallë dhe për dekorime, përdoren per oborre dhe parqe.
Janë gjatësi prej 1m. ngjyren e mbajnë te gjelbert si verë ashtu edhe në dimer.
Transportin e bëjmë ne.
Nr. tel. 044471193 dhe 049471193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim