Mazidolla Pisha dekorative

Shitet nga: meti 25 Tet 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim mazidolla (pisha dekorative) per muri të gjallë dhe për dekorime, përdoren për oborre dhe parqe.
Jan gjatësi prej 1 m. ngjyren e mbajn te gjelbërt si ne verë ashtu edhe në dimer. Qmimi 1.5 euro per copë. Transportin e bëjmë ne.
Nr. tel. 044471193 dhe 049471193.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim