Mjalte origjinale

Shitet nga: Fatmir 04 Sht 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Kemi te gjitha llojet e mjaltes
Me shumice dhe pakice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim