Molla Bio

Shitet nga: shabani 14 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shes molla me shumic dhe pakic, posedojmi 12 lloje te mollave jan te nji cilesie mjaft te shendetshme, per me teper mund te thirrrni edhe ne viber 049169293.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim