KUMBULLA TË FRESKËTA ME SUPER CILËSI 100% BIO

Shitet nga: Fisnik 04 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Kumbullat janë ende në degë( të freskëta),
Janë 100% BIO,
Janë super të shishme,
Garantoj për cilësi dhe kualitet.
Kam diku rreth 10,000 Kg.

Çmimi me pakicë 100-1000 kg 0.40 cent/kg
Çmimi me shumicë 5000-10,000 kg 0.30 cent/kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim