Kemi raki shtepiake dhe ver me shumic

Shitet nga: Fetah 18 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Raki ver te kuqe e te bardh me shumic dhe pakic nr viber 0038970564155 maqedoni transporti gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim