Mjalt

Shitet nga: Buqi 12 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
mjalt livalli dhe mali 100 % bio
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim