Pasul

Shitet nga: zema 02 Dhj 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   2,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
pasul me shumic dhe pakic çmimi i volitshem 2.5euro pasuli asht i sivjetit i sivjetit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim