Sanak per Blete

Shitet nga: Sabri 05 Shk 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes sanak per blete.Jane te ndertuara nga dru i that dhe te punuara mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim