PIKA - Per Ushqim te Flokeve dhe THEKSIM te Floke

Shitet nga: PIKA - Per Ushqim te Flokeve dhe THEKSIM te Floke 04 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Produkti Nr.7:

PIKA - Per Ushqim te Flokeve dhe THEKSIM te Flokeve & FLOK TE DREDHA -

Vetëm disa pika të këtij vaji mund të ushqejnë flokët tuaj në mënyrën më të shëndetshme të mundshme dhe është shumë i dobishëm për ti dhënë formë mahnitëse flokëve. Thekson formën e flokëve si të drejtë ashtu edhe kacurrela. Serumi i arganit, një produkt i prodhuar enkas për të ushqyer flokët dhe për ti mbrojtur nga dëmtimet, aplikohet direkt në flokë të lagur ose të thatë, përthithet lehtësisht dhe rigjeneron majat e dyfishta. Eshtë tepër i rehatshëm në përdorim sepse nuk ka nevojë për shplarje.

Cmimi: 7.50 Euro

Kujdes:
për të siguruar për një produkt me cilësi të mirë për jetë të shëndetshme
të ruhet në një vend të ftohët dhe të thatë


Porosit mund ti beni ne Viber : +3 77 45 517 744

Cmimi: 7.50 Euro Çmimi per PAKICE ( Ndersa çmimi me SHUMICE behet me Mareveshje )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim