97 Drita Ekonomike LED Me amstrong te montuara

Shitet nga: kenan 02 Mar 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
97 Drita Ekonomike LED Me amstrong te montuara dhe 6 zerus me amstrong te montuara

nuk i japum ndamas komplet 600€

045 210 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim