AKSESORE PER PUNIME ALUMINI ITALIANE

Shitet nga: Arba Shpk 28 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Jemi kompania ARBA SHPK, merremi me shitjen me shumice dhe pakice te aksesoreve per punime alumini pvc dhe druri. Operojme ne treg nga viti 99 dhe jemi tashme nje nga pikat kyce te furnizimit me aksesore ne Shqiperi. Ofrojme cilesi dhe cmim ne raportin me te mire dhe eficent , ju sigurojme nje zgjidhje per cdo punim tuajin.
Mund te na viitoni ne facebook ARBA SHPK
NE WEBSITE www.arbashpk.al
Ose ne Durres, per adresen kerkoni arba shpk ne google maps dhe do gjeni adresen tone te sakte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim