Amstrong komplet me te gjitha elementet

Shitet nga: Amir 26 Tet 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitje me shumic dhe pakic e amstrongut.
Amstrongu eshte me Al foli dhe me bleshtjelles te Plastifikuar i cili eshte i rezistueshum ndaj lageshtis dhe temperatures , me amstrong vin te gjitha elementet percjellese si profilet 3.6 , 1.2 , 0.60 ,El profili dhe telat leshues me dupel feder.
Ne gjendemi ne fsh. Banullë - Lipjan .

Tele:044-95 77 95


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim