Asfallt shtruse

Shitet nga: eshref 02 Mar 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR   45 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
vögele super 1603-1 plus me senzora gjersia 2.5m-5.0m Viti 2003, 6,988 ore ka mashina dhe esht e ber total General dhe service per me shum info (e.qemali@gmx.ch) ose +41767378150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim