Byzhuteri

Shitet nga: florent 30 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes te gjitha keto mallra per bizhuteri me qmim te arsyshum ... per shkak te mbylljes se lokalit ... shes te gjith mallin
1.Voth = 230 lloje te ndryshme
2.Qafore per mbi 30 copa
3.Rruza per mbi 50 copa
4.Unaza
5.Retha per flok disa lloje
6.Rrath dore disa lloje
7.Shnolla disa lloje
si dhe gjysem qafë per reklam te qaforeve dhe te unazave .. .......

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim