Canta kualitative per femij

Shitet nga: Qanta 12 Tet 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shesim qanta kualitative per femij dhe per femra qanta per femra vjen 1+1per vetem 20 euro, nese porositni me shum se 2 cop transporti falas kjo vlen vetem per prishtine dhe rrethin


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim