DYER DHE PAISJE AUTOMATIKE

Shitet nga: GLOBBUS 23 Shk 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Normstahl Sectional Doors for Garages.

Quality comes out on top. Normstahl. Since 1946 synonymous with durable and stable
garage doors featuring premium quality.

NTP" GLOBBUS" ,përfaqësues i vetëm i autorizuar për shitjen dhe montimin e dyerve Gjermane për garazha në tregun e Kosovës, njofton konsumatoret se nga disa dyqane po reklamohen dhe shiten dyer per garazha duke Kopjue dhe keqëpërdor reklamen e dyerve tona / të prodhuesit NORMSTAHL Germany/.

KUJDES! ATO NUK JAN DYER ORIGJINALE POR VETEM IMITIME – KOPJE!

DYERT ORIGJINALE MUND TE GJENI VETEM TEK NE!

PERVOJ 15-VITE

GARANCIONI; 10-VITE

Andaj,kujdes para se të bleni derën e garazhës,nga shitës të pa-autorizuar !?

Kompania jonë është e autorizuar dhe e licencuar nga Fabrika Gjermane NORMSTAHL që nga viti 2001,dhe dyerët origjinale mund t'i gjeni vetëm në sallonet tona të shitjes në ;

– Prishtinë , Kodra e Trimave . Mob. 044-888 475 , 044- 113 718
– Gjilan, rr.e Ferizajit Mob. 044/ 049 – 147 284
– Prizren, lagja Arbana Mob. 044- 255 079

Për çdo informat ,ju lutemi na kontaktoni ne tel. me lartë !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim