Dru te klasave te ndryshme

Shitet nga: faruk 02 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes drut qe shihen ne fotot rajoni prishtin drut jan shkoz dhe ahu te perziera qmimi per prishtin dhe rrethin 280 ne 10 metrra dru i ndajm sipas kerkeses per meterr qmimi 28 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim