Dyer dhe dritare AL-PLAST Prishtine

Shitet nga: Izi 20 Pri 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
AL-PLAST Prishtinë

Fabrika për prodhimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika gjermane.

Ne ofrojm këto sherbime:

Bëjm prodhimin dhe montimin e dyerve dhe dritareve nga alumini dhe plastika gjermane, si dhe roletat, të gjitha me porosi. Prodhimet tona kan garancion shumvjeqar prej 5 deri 50 vite. Ne ofrojm sherbime të cilësis së lart dhe punë perfekte, tek ne mund të gjeni korrektësi dhe cilësi në punë si dhe qmime reale.

Më të mirën për shtëpinë tuaj !

Të mirat nga kushtet aktuale jetsore, rehatia, siguria dhe banimi komfort i japin vler kërkimit për pronsimin e katër mureve. Për këtë shkak, ju nuk duhet ta vëni veten ne kompromis rreth përzgjedhjes së dritareve tuaja kur në shiqim të pare e shihni plusin në prodhimin e dritareve të kohes aktuale dhe kualitetit jetësor.

Ekonomiste

Dritaret e plastikës marrin një plus të veqantë për ekonomi, sepse ato janë jetëgjatë, të përqendrushme kunder kushteve të ndryshme atmosferike, janë të lehta për tu pastruar dhe shumë të pranueshme si dhe punën për ngjyrosje mund ta kurseni.

Dekorime druri.

Për të gjith ata të cilët vlerësojnë shumë pamjen natyrale por pa dashur të heqin dorë nga përparsit e teknologjis moderne të dritareve, ekzistojnë dritare plastike me pamje dekoruese të motiveve të drurit. Me këtë ju vendosni për zgjedhjen e sakt. Pavarësisht se a do të përdoren për renovimin e ndonje ndërtese druri apo një ndertimi të ri të planifikuar. Dritaret e plastikes me pamje dekorative druri posedojnë të gjitha veqoritë pozitive të dritareve moderne nga plastika dhe njëkohësisht ndikim dekorativ të drurit.

Adresa:

Gjendemi në rrugen vllëzrit fazliu pn Prishtinë afër ish tregut të automjeteve, për më shumë na kontaktoni ne nr tel.
044/169-784, viber +37744457546 ose në e-mail adresen elektroniike

al-plast.ks@hotmail.com

Faleminderit për mirkuptim, ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim