Dyer te dhomav

Shitet nga: dyer 28 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes dyr t dhomave dhe llojeve te ndryshme me shumic afer200copa jan pa rama vetem dera boj ndrrim me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim