EKSLUZIVE - Veprimtarise se HEKRARISE

Shitet nga: Muhamet 26 Krr 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet veprimtaria me rreth 3000 artikuj me cilësi të lartë të prodhimit Italian për veprimtarinë e hekrarisë në Prishtinë.
Të gjith artikujt janë origjinal dhe i posedojnë faturat e rregullta me dëshmi të protokoluara.
Shitja është komplet për aktivitet biznesi.

Mund të më kontaktoni nga ora 08:00 deri 22:00

Rruga: Haxhi Zeka Nr 3. Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim