Forever Living Products per shendetin tuaj

Shitet nga: bmw 03 Dhj 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Dhuroi gjith trupit tend perberesit fantastik te Aloes

1. Sisteni tretes i shendetit
Aloe Vera siguron shendetin e organeve tretese funksionim me te mir te zorreve e ne kete menyr nje gjendje me te mir shpirterore ndihmon stimulimin e metabolizmit

2. Higjene e gojes
Aloe Vera ka efekte pozitive per higjenen e gojes dhe te dhembeve per mish te demtuar per gurza ne dhemb per gjakdergje gjat larjes se dhembeve e tjera tgjitha kto probleme mund ti ndaloj Aloe Vera

3. Forcimi i imunitetit
Ne menyr natyrale forcon sistemin e imunitetit kontribon ne forcimin e sisntemit te imunitetit dhe mboshtjen e lodhjes

4.lekura
kontribon per forcimin e nje lekure te shendetshme dhe hindratimin dhe rigjenreimin e sa vendos ekuilibrat mikro-biologjike te lekures mjet tradicional zbukurimit te lekures

5.Kolagjen dhe elastin
Aloe Vera eshte nje hambar i pasur i lendeve te tilla qe formojn edhe ruajn nje lekur te shendetshme

6. Mbeshtetse e motorit te trupit
Aloe Vera mund te kontriboj ne vendosje e nje niveli normal te sheqerit ne gjak ne metabolizmin e gjukozes dhe te insulines

7.Lende minelare dhe vitamina
Ne Aloe Vera gjenden nje numer i madh i mineralev
(si kalcium natrium , hekur , kalium , krom , magnezium ( A1 , B1 , B2 , B6 , B12 , C , E , ac , folik , niacin ) , nje pjese e te cilave kane efekte antioksidante .
Cfar tjeter te sigurojme me mir sistemin mbrojtes te organizmit?

8 . Trajtimi i flokeve ,
Enzimat , aminoacidet dhe lendet minerale qe gjenden ne aloe vera , bjen te mundur kujdesin natyral per floket .
Forcon fijet e flokut , i kondicionon ato , i ben te buta edhe te ndritshme.

kto produkte perdoren per semundje te ndryshme si migrenen smundjen e sheqerit ne gjak etj andaj ja vlen te shpenzoni per shendetin tuaj apo te ndonje te afermi tuaj per porosit e ndo njeres prej produktit na kontaktoni permes imell dhe do keni pergjigje te shpejt ose permes numrit kontaktus per kto sherbime nuk ju garantoj un por kompania e cila e ben prodhimin e ktyre produktev anaj ja vlen ta provoni flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim