Gota te Letres

Shitet nga: EKO-Paper 22 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Gota te letres

4 oz 100 ml
7 oz 150 ml
Kapaka mbylles


sasia ndahet ne
Paketim qe permban 3000 7 oz ,2500 4 oz dhe kapaka 1000

si dhe me pakice 1000 cope,500cope,100 cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim