HEMANI Herbal - Flokë të thatë e pa jetë, të dëmtu

Shitet nga: HEMANI Herbal - Flokë të thatë e pa jetë, të dëmtu 04 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Flokë të thatë e pa jetë, të dëmtuar nga stilimi dhe dekolorimi?
HEMANI Herbal na sjell zgjidhjen më të mirë.
Një përzierie vajrash bimore 100% natyrale, formulë e Çertifikuar e cila ushqen dhe rigjeneron flokët e dëmtuar dhe i rikthen atyre hidratimin dhe shkëlqimin. Eliminon plotësisht majat dyshe.
Çmimi 14.00 €
Kujdes:
për të siguruar për një produkt me cilësi të mirë për jetë të shëndetshme
të ruhet në një vend të ftohët dhe të thatë

Porosit mund ti beni ne Viber : +3 77 45 517 744
Çmimi 14.00 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim