Karriga

Shitet nga: gezim 30 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
shes karriga te paperdorura me shumice dhe pakice,karriga levizese,statike,per zyre,kompjuter dhe te tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim