Karriga

Shitet nga: gezim 30 Mar 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes karriga te paperdorura me shumice dhe pakice,karriga statike levizese,per kompjuter zyre etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim