Kartela dhe qipa

Shitet nga: Krenar BERISHA 05 Sht 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes kartela dhe qipa per lifta dhe dyer te hyrjes si dhe telekomand per dyer te garazhave. Shes edhe aparain per kopjimin e kartelave.

Viber: +377 44-455-022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim