Kompresora

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liridon 19 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kompresora te llojeve dhe fuqive te ndryshme te importuar nga Zvicrra.
Per me shume:
044 473 077
044 218 429
Grabanice Kline
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim