Lan,optik dhe telefoni shitje ose ndrim

Shitet nga: Sami Lazimi 11 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten me shumic materiale te ndryshme per rrjet Lan,optik dhe telefoni.Odf-a,peqkorda,piktejla instrumenta mates te rrjeteve 12V Lantek 6,linkmaster etj.HuberZuhner,R&Masari te zvicres.Faturimi i domosdoshem me TVSH.Cmimet dhe sasit ne listen e regjistruar mund ta dergojm me email per te interesuarit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim