Leter e Bardh

Shitet nga: shitesi 28 Mar 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes letra te bardha te paketuara A/4. Cdo paketim ka 500 flete. jane tejet te kualitetit te larte dhe te pershtatshme per fotokopje dhe printim. Cmimi per pakete eshte 2.5 Euro. Mund te diskutohet cmimi ne rast qe Mirren me shume pako. Nese kerkoni info te hollesishme apo eventualisht t'i shifni ato paraprakisht, me kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim