Malle dhe pajisje optike IT dhe telefoni

Shitet nga: Sami Lazimi 23 Shk 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Malle te ndryshem nga brendet zvicerane R&M,HuberZuhner,Corning etj.Mall eshte i amballazhuar siq ka ardh nga fabrika ne kuti te veta origjinale dhe gjendet ne Prishtin ne depo.Per shkaqe te likuidimit shesim apo munde edhe ndrim malli,Malli ka tvsh dhe mund te fakturojm personit juridik.Ne liste te stokut jane sasit dhe cmimet te definuara,per te cilat ka mundesi edhe zbritjeje te cmimeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim