Mjaltë dhe produkte natyrale

Shitet nga: Astrit Mahmuti 04 Maj 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
“HERBA LINE”
Honey Shop & Natural Products
Dyqan Mjalte & Produkte Natyrale

Dyqani Herba Line ne Prishtine ofron produkte te bletarise dhe produkte te ndryshme natyrale duke filluar nga:
-Qumshti Bletes
-Mjalta te ndryshme
-Mjalte me kombinim te erezave dhe farave te ndryshme
-Vajra per perdorim te brendshem dhe te jashtem
-Mjalte nga Lindja
-Produkte nga Fara e Zeze
-Ereza te ndryshme
-Fara te llojllojshme
-Çajra te ndryshme
-Pasta dhe reqel
-Barera natyrale per semundje te ndryshme
-Kozmetike
-Produkte per mirembajtjen e flokeve,lekures,trupit dhe dhembeve
-Parfumeri
-Libra te ndryshem

MJALTA-nga bletet tona ne rajonin e Sharrit dhe Begaj te Vushtrrise dhe Mramur
-Mjalte Mali-Pishe
-Mjalte Livadhi
-Mjalte Bagremi
-Mjalte Geshtenje

MJALTE ME KOMBINIM
-Mjalte per imunitet
-Mjalte kunder bronhitit,astmes
MJALTE NGA LINDJA
-Mjalte nga bima e Sidrit
-Mjalte me Ginseng
-Mjalte nga Fara e Zeze

VAJRA TE NDRYSHME, duke filluar nga 30 ml deri ne 1000 ml
si:vaj nga fara e zeze,vaj liri,vaj susami,vaj ulliri,vaj hudhre,vaj aloe vera,vaj rozmarin,vaj jojobe,vaj argani,vaj kokosi,vaj kantarion,vaj peshku,etj,etj.

PRODUKTE NGA FARA E ZEZE vaj,mjalte,krem,sapun e maska per fytyre,shampon e vajra per floke.

EREZA, FARA DHE ÇAJRA TE NDRYSHEM
-Çaj mente, çaj kanelle,xhenxhefili,caj dobesimi,çaj te gjelber me xhenxhefil,çaj rozmarine, shafran Indian-Turmeric , Curry ,sinap,kimjon,menta,oregano,kanelle,xhenxhefil,coriander
Fara liri, fara te zeza,fara chia, goji berry,fara kungulli,kokrra sinapi,kokrra korianderi,badem,fara kajsie etj.

KOZMETIKE
Shampona, Sapuna, Kanë, krema per fytyre, vazelina,gell per dush, losion trupi, serume per fytyre dhe floke,scrub,maska etj. Te gjitha keto nga fara e zeze, argani,bademi,ginseng,aloe vera,levanda,argjila etj.
“HERBA LINE” Shitore Mjalte & Produkte Natyrale gjendet perballe sh.f.”Elena Gjika” ne Prishtine rr, Zenel Salihu. Ose mund tena gjeni ne nr.tel +377 44 645 641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim