Mjalt per DOBESIM

Shitet nga: Mjalt per DOBESIM 03 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Produkti Nr.2 :
Mjalt per DOBESIM
Përfitimet :
Dobëson me shpejtësi.
Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt
Shëron kapsllëkun Pastron rrugët urinare
Nuk ka efekte anësore për organizëm
Organizmin e mban të ngopur
Rregullon punën e veshkave
Stabilizon tensionin e gjakut
Bën largimin e gazrave nga zorrët
Eliminon ngërçet e muskujve
Ngërçet e stomakut
Ngërçet e zorreve
Ngërçet e Mitrës
Porosit mund ti beni ne Viber : +3 77 45 517 744
Çmimi 16 EURO
------------------------------------

Përmbajtja
Është përzierje nënt lloje Bimësh dhe mjaltë
Sena meki, kopër, kamomil, anison, Rozmarinë, gjethe shqopë, hithra, gjethe mate, trëndafil i egër
Si ta përdorim
Mëngjes dhe dark nga një lugë e mesme të tret me 150ml ujë të ngrohët 80"C dhe të pihet 15 minuta para buke apo një orë e gjysm pas bukes. përdorimi duhet të vazhdoj nderi ne përmirsimin e plot të gjendjes
KUJDES
Nuk preferohët të përdorët nga gratë shtatëzëna nga gjithënset dhe nga të sëmurit me kolin.
Në këtë përzirje ka vetëm produkte natyrale pa ngjyra shtes apo kimikale
nuk ka indikacione për varshmëri apo për efekte anësore
për të siguruar për një produkt me cilësi të mirë për jetë të shëndetshme
të ruhet në një vend të ftohët dhe të thatë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim