Paketim Sheqeri

Shitet nga: besnik 26 Sht 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bejme paketimin e sheqerit per Kafiteri sipas Kerkeses dhe me Mbishkrime (Llogon Tuaj) si dhe Furnizimin :
Luge
Pipa
Thas
Tasa Etj....
044-989-924
049-22-33-83
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim