Produkti Nr.3 : Aromatherapy - Parfum ndaj Stresit

Shitet nga: Produkte BIO 03 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Produkti Nr.3 :
Aromatherapy
Kripë nga deti i Vdekur me aromë rose
Aroma qetësues me trëndafil, një nga përzirjet më të njohura.
Me cilësi terapeutike për lëkurë të thatë ose të ndjeshme, Është e pasur me Vitamina E dhe janë të përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.
Aromatherapy e butë parfum Rose ju ndihmojë në streset tuaja dhe duke ju lënë ndjenja të freskëta mbrenda ditës.
Porosit mund ti beni ne Viber : +3 77 45 517 744
Çmimi 7 EURO !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim