Qels për Birrë/Verë

Shitet nga: Produkte për Reklamë 17 Pri 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Qels per Birre dhe Vere,

Ngjyra: Bardh e Zi (e pershtatshme per shtyp Reklamues),

Jane kompakte dhe lehte mu perdor,

Shiten me paketim. Nje paket ka 30 copa. Qmimi 10 Euro (33 cent copa),

Qmimi nuk ndryshon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim